Sestdiena, 14. marts
Matilde, Ulrika
weather-icon
+7° C, vējš 0.45 m/s, DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Venecuēlas valdība liek slēgt 34 radiostacija

Venecuēlas valdība devusi rīkojumu slēgt valstī 34 radiostacijas, kas neatbilst likumu prasībām.

Venecuēlas telekomunikāciju regulators “Conatel” brīdināja, ka arī daudzām citām radiostacijām draud līdzīgs liktenis, ja tās nesakārtos savas licenzēšanas problēmas.
Venecuēlā ir aptuveni 240 radiostacijas, kas kopš Ugo Čavesa nākšanas pie varas izjūt aizvien lielāko spiedienu.
Cilvēktiesības aizstāvju grupa “Human Rights Watch” piektdien Čavesa vadību apsūdzēja mediju cenzūrā un varas ļaunprātīgā izmantošanā.
Vienlaikus Venecuēlas valdība izstrādā jaunus likumus vai pašreizējo likumu grozījumus, kas būtiski ietekmēs medijus. Starp likuma grozījumiem ir iekļauts jēdziens “mediju noziegumu”, par ko žurnālistiem draudēs cietumsods.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.