Piektdiena, 13. februāris
Malda, Melita
weather-icon
+-8° C, vējš 2.68 m/s, A-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Tiekas pensionētie skolotāji

Otrdien Aizkraukles pilsētas kultūras nama mazajā zālē uz kārtējo tikšanos bija aicināti pensionētie Aizkraukles rajona skolotāji. Sarīkojumā bija ieradušies 52 pensionētie skolotāji. 

Nāca kundzes un vīri sirmām galvām, priecīgi par atkalredzēšanos ar kādreizējiem kolēģiem. Šķiet, tikko atskanējis zvans pēc stundas, un kolēģi ienākuši pārmīt pāris vārdu skolotāju istabā.
Ar skolotājiem tikās psihoterapeite un televīzijas raidījumu vadītāja Aina Poiša. Viņa skaidroja, kā uzturēt labas attiecības ar bērniem arī sirmā vecumā un kā dzīvot, lai saglabātu mīlestību un mieru ģimenē pat valstij tik grūta laikā. Pensionētajiem skolotājiem klavieres spēlēja skrīverietis Gio Saule. 
Nobaudījuši glāzi vīna, skolotāji kavējās atmiņās un dziedāja galda dziesmas.  
Pensionēto skolotāju saiets jau daudzus gadus notiek maija beigās vai jūnija sākumā. To rīko izglītības darbinieku arodbiedrības Aizkraukles rajona organizācija.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.