Piektdiena, 15. augusts
Zenta, Dzelde, Zelda
weather-icon
+25° C, vējš 3.9 m/s, D vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Nākamnedēļ kļūs siltāks

Nedēļas nogalē Latvijā saglabāsies vēss laiks, bet jau pirmdien gaisa temperatūra paaugstināsies, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras sinoptiķi.

Tuvākās nedēļas laikā Latvijas teritorija atradīsies paaugstināta spiediena apgabala ietekmē. Līdz ar to pūtīs lēns līdz mērens ziemeļaustrumu, austrumu vējš, laiks pārsvarā būs sauss, un starp mākoņiem spīdēs saulīte. Tomēr ar blakus esošiem cikloniem saistītas mākoņu zonas vietām atnesīs arī nelielu lietu.

Nedēļas sākumā naktis vēl būs vēsas, gaiss atdzisīs līdz plus 1, plus 6 grādiem pēc Celsija skalas un vietām uz augsnes būs salnas no 0 grādiem līdz mīnus 3 grādiem, tomēr, sākot ar nedēļas vidu, gaisa temperatūra naktī gaidāma no plus 4 grādiem līdz plus 9 grādiem.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri