15. maijā Latvijā atzīmēja Ģimenes dienu, kad īpašu uzmanību pievērš ģimenei kā vērtībai mūsu sabiedrībā. Ik gadu to atbalstam valsts un pašvaldības paredz dažādus pasākumus.
— Vai tas ir pietiekami, un kā jūtas ģimenes Latvijā?
INGA JERMACĀNE, četru bērnu māmiņa
— Mēs noteikti izbaudām to, ka dzīvojam Latvijā un noteikti vēlamies te palikt. Esam no pilsētas pārcēlušies uz laukiem Vietalvas pagastā, lai stiprinātu dzimtas saknes un bērniem mācītu dzīvi šajā vidē. Tas noteikti ir mūsu ieguvums. Apsverot iespējas, domāju, ka mums viss ir. Galvenais jau miers, labi apstākļi, lai dzīvotu un strādātu. Neesam ģimene, kurai vajag eksotiskus ceļojumus, ekskluzīvas un dārgas lietas, bet novērtējam ikdienas iespējas.
Abonē digitālo saturu pirmajām 4 nedēļām par 0.99€*
Digitālā satura abonementiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur tiks atspoguļoti notikumi un procesi vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs, kā arī par 90% mazāk reklāmas.