Dieva dāvana — saskatīt ar sirdi. Priesteris Pāvils Kamola: jābūt ceļam uz cerību
19:0123.12.2024
Sandra Pumpure
1045
Dalies:
No šī gada vasaras Pāvils Kamola ir Pļaviņu, Kokneses un Jaunkalsnavas katoļu draudžu prāvests. Kā atzinuši daudzi — tāds īpašs priesteris, kurš prot ne tikai uzrunāt, bet arī raksta dzeju, komponē, muzicē, zīmē un fotografē. Pāvila Kamolas dzimtene ir Polija, un Latvijā viņš ir no 2011. gada. Iemācījies latviešu valodu un arī dzeju raksta latviski. Viņa pirmais dzejoļu krājums “Spogulis akā” iznāca 2018. gadā, top arī nākamais ar nosaukumu “Vīna pagrabā”. Par ticību viņa dzīvē, kalpošanu Dievam un dzeju saruna ar priesteri.
Meklējot savu ceļu
Kad dodos uz tikšanos ar priesteri Pļaviņu bibliotēkā, kur notika viņa dzejas lasījums, vispirms dzirdu viņu spēlējam ģitāru un dziedam. Tas ir tik viegli, priecīgi un “lipīgi”, ka gribas pievienoties. Telpa ir pilna ar cilvēkiem, un liela daļa atbraukuši no vietām Latvijā, kur priesteris kalpojis iepriekš. Tāds cieņas un mīlestības apliecinājums.
— Kā sākās jūsu ceļš ticībā?
Abonē digitālo saturu pirmajām 4 nedēļām par 0.99€*
Digitālā satura abonementiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur tiks atspoguļoti notikumi un procesi vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs, kā arī par 90% mazāk reklāmas.