Ceturtdiena, 18. septembris
Liesma, Elita, Alita
weather-icon
+14° C, vējš 0.45 m/s, DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Pļaviņās nozog trimmeri, Aizkrauklē skaļruni

Kā liecina sākotnējā informācija, no 29. līdz 30. maijam Pļaviņās, Rīgas ielā, no neaizslēgtas automašīnas „Opel Zafira” tika nozagts trimmeris un skaņas pastiprinātājs. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess — informē Dace Kalniņa, Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

No 29. līdz 30. maijam Aizkrauklē no neaizslēgtas kompresoru iekārtu telpas tika nozagts zemfrekvenču skaļrunis. Nodarīts materiālais zaudējums 150 eiro vērtībā. Sākts kriminālprocess.

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti trīs administratīvo pārkāpumu lēmumi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.