Trešdiena, 10. decembris
Guna, Judīte
weather-icon
+4° C, vējš 1.34 m/s, R-ZR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Zēns iet bojā vannasistabā

Skrīveros, svētdienas vakarā, kādas mājas vannasistabā, 2004. gadā dzimis zēns guva elektrotraumu un notikuma vietā gāja bojā, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece. Policija sākusi kriminālprocesu un no sīkākiem komentāriem atturas.

Pēc sākotnējās informācijas, 2004. gadā dzimušais puisēns nāvējošo elektrotraumu guvis, kad pēc mazgāšanās izkāpis no vannas un pieskāries elektrosūknim. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša informē, ka uz negadījuma vietu devušās divas mediķu brigādes, taču zēna dzīvību nebija iespējams glābt.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.