Piektdiena, 19. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+2° C, vējš 1.34 m/s, DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Pie stūres reibumā

Kā liecina sākotnējā informācija, 19. jūnijā Pļaviņu novada Vietalvas pagastā sieviete vadīja automašīnu Ford Fiesta, būdama 2,43 promiļu lielā alkohola reibumā. Sākts administratīvā pārkāpuma process.

Sabojā  aizsargbarjeru

20. jūnijā Koknesē, 1905. gada ielā, sieviete, vadot automašīnu Volkswagen Jetta, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca aizsargbarjerā, to sabojājot. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. 

Nozog kannas

No 16. līdz 20. jūnijam Pļaviņu novada Klintaines pagastā no kāda privātīpašuma saimniecības ēktas tika nozagtas trīs alumīnija kannas, kā arī salauzta pagraba piekaramā atslēga. Nodarīts materiālais zaudējums 130 eiro vērtībā. Sākts kriminālprocess. 

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.