Trešdiena, 10. decembris
Guna, Judīte
weather-icon
+4° C, vējš 1.34 m/s, R-ZR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Aiztur izbēgušo zagli

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka 10. oktobrī, Jaunjelgavā, Aizkraukles policijas iecirkņa darbinieki, aizturēja meklēšanā izsludināto Aleksandru Matlavu.

Valsts policijas jau iepriekš informēja, ka 29. septembrī no Jēkabpils reģionālās slimnīcas aizbēga 1994. gadā dzimis vīrietis, kuram tiesa par vairāku zādzību izdarīšanu piemēroja apcietinājumu. Vīrieti uz slimnīcu nogādāja Aizkraukles iecirkņa īslaicīgās aizturēšanas vietas.

Policija arī izsaka paldies iedzīvotājiem, kuri sakarā ar sniegto informāciju nebija vienaldzīgi, zvanīja un sniedza informāciju personas meklēšanā.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.