Svētdiena, 24. augusts
Bērtulis, Boļeslavs
weather-icon
+11° C, vējš 4.16 m/s, R vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Vidzemes partija uz mēru amatiem kandidēs vismaz četrās pašvaldībās

Vidzemes partija pašvaldību vēlēšanās centīsies iegūt vismaz četru mēra amatu krēslus – Valkas, Alūksnes, Rūjienas un Aizkraukles pašvaldībā, aģentūru LETA informēja Vidzemes partijas valdes loceklis, Valkas novada domes mēra amata kandidāts Vents Armands Krauklis.

Tāpat kā līdz šim, arī pēc pašvaldību vēlēšanām, kas notiks šī gada 1.jūnijā, mēra amatā plāno palikt līdzšinējais Alūksnes novada priekšsēdētājs Aivars Fomins, Rūjienas novada pašvaldības priekšsēdētājs Guntis Gladkins un Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, stāsta Krauklis.

“Plānojam kandidēt arī aptuveni piecās līdz sešās citās pašvaldībās, bet, tā kā pašlaik vēl nevaram precīzi neko prognozēt, būtu pāragri nosaukt iespējamos kandidātus deputātu vai mēru amatiem,” saka Krauklis. Partijas saraksti vēl top, galvenās problēmas, jo sevišķi Valkas pašvaldībā, sagādā tas, ka potenciālo kandidātu ir daudz vairāk nekā vietu pašvaldībā.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri