Trešdiena, 13. augusts
Elvīra, Velga, Rēzija
weather-icon
+13° C, vējš 1.31 m/s, R vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Mazajiem aizkraukliešiem jauni rotaļlaukumi

Strauji tuvojas vasara — brīvlaiku un atvaļinājumu laiks. Aizkraukles novada dome ir padomājusi par brīvā laika pavadīšanas iespējām pašiem mazākajiem aizkraukliešiem — parīt atklās divus jaunus rotaļlaukumus.

“Rīkus rotaļu laukumam piegādāja un patlaban arī ierīko SIA “Ksil Baltic” strādnieki. Šī firma uzvarēja izsludinātajā iepirkumu konkursā. Aizkrauklē līdz šim bija tikai viens jauns rotaļlaukums — “Purvciemā”. Arī to 2006. gadā iekārtoja SIA “Ksil Baltic”.

Mums ar šo firmu izveidojās laba sadarbība, arī piedāvātās cenas ir pieņemamas,” teic Aizkraukles novada domes izpilddirektors Einārs Zēbergs. “Abi topošie laukumi ir identiski. Katrā vēl jāierīko šūpoles un piramīda. Iespējams,  nākamajā gadā ierīkosim vēl vairākus līdzīgus laukumus.”

Viens laukums ir pilsētas vecajā daļā, pie deviņstāvu mājām Draudzības krastmalā, savukārt otrs starp daudzdzīvokļu mājām Lāčplēša ielā, iepretī veikalam “Elvi”.

Abi rotaļlaukumi izmaksāja Ls 18 369.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri