Piektdiena, 15. augusts
Zenta, Dzelde, Zelda
weather-icon
+16° C, vējš 1.76 m/s, D-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Aizkrauklē meklē galveno ekonomistu

Aktīvās darba gaitas nolēmusi pārtraukt Aizkraukles novada domes finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītāja, galvenā ekonomiste Zinaīda Krūmiņa. Finanšu lietas Aizkraukles domē viņa pārzināja 22 gadus.

“Viņa stingri turēja rokās visas pašvaldības finanšu lietas. Krūmiņas kundze bija ļoti zinoša un precīza savā darbā. Viņas principialitāte reizēm kādam varbūt bija grūti pieņemama, taču uz viņu vienmēr varēja paļauties un bija skaidrs, ka viss vienmēr būs vislabākajā kārtībā,” domes sēdē pirms lēmuma par darba tiesisko attiecību pārtraukšanu domes deputātiem sacīja Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums. Viņš informēja, ka Zinaīdai Krūmiņai arī piešķirts Aizkraukles novada pašvaldības Goda raksts par godprātīgu un ilggadēju darbu un ieguldījumu pašvaldības finanšu ekonomiskās stabilitātes un izaugsmes nodrošināšanā.

Pašvaldība izsludinājusi konkursu uz vakanto Aizkraukles novada domes finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītāja amatu, solot stabilu darbu un atalgojumu — 1562 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri