Vladimirs Putins grib pārcelt 2014. gadā Sočos paredzētās Ziemas olimpiskās spēles. Pēc premjera vārdiem, ekoloģija ir svarīgāka par spēļu norises vietas pārcelšanas izmaksām.
Sočos un to apkārtnē spēļu vajadzībām ir no jauna jāuzbūvē gandrīz visas to rīkošanai nepieciešamās celtnes un pārējā infrastruktūra. Vajadzēs būvēt arī jaunu dzelzceļa līniju un olimpisko ciematu Kaukāza kalnos.
Šī vieta izsludināta par UNESCO aizsargājamo apvidu. Olimpiskajām spēlēm nepieciešamo būvju un infrastruktūras dēļ šeit tiks neatgriezeniski iznīcināti vērtīgi dabas resursi.
Tomēr Vladimirs Putins paziņojis par plāniem spēles pārcelt uz citu vietu. Pēc viņa vārdiem, spēļu norises vietu vajadzētu pārcelt no nacionālā parka uz kādu citu vietu, kuru atzīs par labu Starptautiskā Olimpiskā komiteja.