Tieši Latvijā nākamgad no 24. līdz 27. martam tiksies uzņēmēji no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas, lai piedalītos pirmajā Baltijas valstu kopīgi rīkotajā izstādē „Ražots Baltijā 2011”. Izstāde notiks Rīgā, Skonto hallē E.Melngaiļa ielā 1a.
Tās būs četras Baltijas valstīm nozīmīgas dienas, kur virmos radošas biznesa idejas, veidosies svarīgi kontakti, tiks salīdzinātas vienas nozares ražotāju iespējas, varēs pasmelties jaunas idejas turpmākajai attīstībai, tiks stiprinātas ekonomiskās saites ar tuvākajiem kaimiņiem.
Tikko veiksmīgi aizvadīta SIA „Kelle Expo” rīkotā Latvijas ražotāju izstāde „Ražots Latvijā Rudens”, kurā piedalījās gandrīz 300 ražotāju un pakalpojumu sniedzēju. Izstādi apmeklēja 17 753 cilvēku, tostarp valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi, ekonomikas, ārlietu ministri un citas valsts amatpersonas, arī daudzu ārvalstu vēstniecību pārstāvji. Dažiem uzņēmējiem izstādes laikā izdevies sarunāt savas produkcijas noietu, citiem vienoties par sadarbības veidiem produktu ražošanā, vēl citi priecājās par plašo iespēju tūkstošiem apmeklētāju reklamēt savas preces.
Izstādes veidotāji aicina pieteikties lielus un mazus, pazīstamus un mazpazīstamus uzņēmumus no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas, kas attīsta savu biznesa ideju, ražo produkciju vai sniedz pakalpojumus, kā arī uzņēmumus, kas izplata Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ražotās preces.
Šobrīd izstādei „Ražots Baltijā 2011” pieteikušies 95 dalībnieki, par izstādi jau ir interesējušies uzņēmēji no Eiropas un pasaules valstīm.