Sestdiena, 14. marts
Matilde, Ulrika
weather-icon
+5° C, vējš 4.2 m/s, D-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Obama nesteigsies ar lēmumu par papildspēku sūtīšanu uz Afganistānu

Neraugoties uz kritiku par neizlēmību, ASV prezidents Baraks Obama pirmdien, uzrunājot amerikāņu karavīrus, solīja nesteigties ar lēmumu par armijas papildspēku nosūtīšanu uz Afganistānu.

Obama karavīriem solīja – pirms armija tiek nosūtīta uz frontēm, kur cīņas kļūst arvien smagākas, tiks izstrādāts skaidrs misijas uzdevums.

“Es nekavēšos lietot spēku, lai aizsargātu amerikāņu tautu un mūsu vitālās intereses, bet es varu jums apsolīt sekojošo, un, domājot par mūsu nākamajiem soļiem Afganistānā, tas ir ļoti svarīgi,- nopietno lēmumu par to, lai jūs nosūtītu aizšķērsot ceļu postam, es nepieņemšu steigā. Es neriskēšu ar jūsu dzīvību, ja vien tas nebūs absolūti nepieciešami,” uzsvēra prezidents. “Jo jūs esat pelnījuši stratēģiju, skaidru uzdevumu, noteiktus mērķus, bruņojumu un atbalstu, lai darbu paveiktu.”

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.