Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ātrs durvju serviss jebkurā diennakts stundā

Neviens no mums nevēlas nonākt situācijā, kurā attopamies pie slēgtām mājokļa durvīm, jo ir nozaudēta vai nozagta mājokļa atslēga. Protams, pirmajā momentā sāksies satraukums un neliela panika, taču, par laimi mūsdienās ir iespējams ātrs risinājums šai problēmai. Lockservice.lv zinošie atslēgu meistari palīdzēs nelaimē nokļuvušajiem jebkurā diennakts stundā, tādēļ nebūs jāuztraucas par naktsmājām, ja problēmas ar atslēgu vai slēdzeni notikušas nakts laikā. Servisa pieteikumu ir ērti veikt ne tikai zvanot, bet arī sūtot ziņu WhatsApp reizē ar durvju un slēdzenes attēlu. Atbilde tiek sniegta dažu minūšu laikā. Uzreiz tiek nosaukta arī pakalpojuma cena, kas paliek nemainīga. Pakalpojums pieejams bez brīvdienām jebkurā diennakts laikā. Visiem pakalpojumiem tiek piemērota garantija.

Daudzpusīgs pakalpojumu klāsts

Lockservice.lv sniedz šādus pakalpojumus

  • Durvju atvēršanu, ja gadījusies ķibele ar slēdzenēm un atslēgu.
  • Slēdzeņu maiņu arī tad, ja nav bijušas problēmas iepriekš, bet vēlaties uzstādīt drošāku un mūsdienīgāku slēdzeņu sistēmu.
  • Seifu atvēršanu. Meistariem pa spēkam būs atvērt jebkāda veida seifus – sākot ar kases kastēm un beidzot ar lieliem kombinētiem un ugunsdrošiem seifiem, arī ieroču seifus.
  • Auto atvēršanu. Jebkurš auto vadītājs kaut reizi mūžā ir saskāries ar situāciju, kad rodas problēmas gan ar centrālo atslēgu vai pulti, vai to, ka atslēga paliek aizdedzē, taču durvis nobloķējās. Panikā nav jākrīt, bet jādod ziņa Lockservice.lv meistariem un problēma tiks atrisināta.
  • Serviss piedāvā arī durvju remontu. Nevarat iedomāties, cik iespaidīgu naudas summu ietaupīsiet, ja neveiksiet jaunu durvju iegādi vai uzstādīšanu, bet gan savedīsiet kārtībā vecās, sākot ar krāsas maiņu un beidzot ar tilta savešanu kārtībā.

30 gadu pieredze nozarē

Servisa darbinieki var lepoties ar vairāk kā 30 gadu ilgu pieredzi nozarē, kas nozīmē to, ka pakalpojums tiks sniegts kvalitatīvi un bez problēmām. Meistari regulāri papildina savas zināšanas ar nozares jaunumiem, jo, kas būtu pirms 20 gadiem domājis, ka būs iespējams uzstādīt atslēgas ar septiņkārtīgu aizsardzību. Visiem klientiem tiek garantēta 100% servisa sniegšana, kas nozīmē to, ka durvis nebūs jāizlauž un tās tiks atvērtas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.