Svētdiena, 15. februāris
Alvils, Olafs, Aloizs, Olavs
weather-icon
+-19° C, vējš 1.11 m/s, Z-ZR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Virs “Daugavas” plīvo kvalitātes karogs

Sērenē, SIA “Daudznozaru kompānijas “Daugava”” biroja ēkas pagalmā, aizvakar mastā svinīgi pacēla “Kvalitātes karogu”. Tas ir apliecinājums, ka te ražotā produkcija ir kvalitatīva un uzņēmums drīkst izmantot preču zīmi “Kvalitatīvs produkts Latvija”, ko tautā dēvē par “zaļo karotīti”.

Šogad mastā pacelti divi “Kvalitātes karogi”, un to, kuriem pārtikas ražotājiem tos piešķirt, izlēma zemkopības ministrs Mārtiņš Roze ar speciāli izveidotu komisiju.   Tā vērtēja, vai uzņēmumi aktīvi iesaistās “zaļās karotītes” pasākumos, vai ražošanā izmanto vietējās izejvielas, cik mērķtiecīga ir uzņēmuma izaugsme un kā firma apliecina savu produktu kvalitāti.
Šogad par labākajiem atzina SIA “DK “Daugava”” un a. s. “Trikātas siers”, bet iepriekš šis kvalitātes apliecinājums jau piešķirts 14 uzņēmumiem.
Šiem uzņēmumiem ir tiesības izmantot “zaļo karotīti”, jo tur ražotie pārtikas produkti atbilst gan Eiropas Savienības izvirzītajiem standartiem, gan preču zīmes “Kvalitatīvs produkts Latvija” kritērijiem, ko apliecina arī regulāru pārbaužu rezultāti.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.