Pirmdiena, 16. februāris
Jūlija, Džuljeta
weather-icon
+-14° C, vējš 0.88 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

— Vai Šleseru vajadzēja atstāt satiksmes ministra amatā?

Vija Biķerniece Mazzalvē: — Nevajadzēja gan, jo viņa darbības laikā pasliktinājies pasta darbs un arī ceļi. Aizkraukles rajonā tie katru gadu kļūst arvien neizbraucamāki.

Vija Biķerniece Mazzalvē:
— Nevajadzēja gan, jo viņa darbības laikā pasliktinājies pasta darbs un arī ceļi. Aizkraukles rajonā tie katru gadu kļūst arvien neizbraucamāki. Pārmaiņas pastā neko labu nav devušas — agrāk pastnieki presi un sūtījumus mums piegādāja jau pirms pusdienas, bet tagad, kad brauc ar auto, pastu saņemam ne agrāk par pulksten 16. Šķiet, satiksmes ministrs to vien plāno, kā likvidēt nerentablās lauku pasta nodaļas.
Broņislavs Brokāns Jaunjelgavā:
— Saeimas balsojums par nekam nederīgā Šlesera atstāšanu amatā ir pilnīgi aplams. Tas tikai norāda, ka pozīcijas deputāti par tautas labklājību absolūti nedomā, bet tikai raugās, kā piepildīt savas kabatas. Tie miljoni, ko Šlesers un viņam līdzīgie ir sagrābuši, nav saskaitāmi un valstij zuduši. Tur visi kopā ar Godmani un Šleseru “vārās vienā katlā”.
Inga no Seces:
— Nekādā gadījumā! Lai nu kas, bet mēs, secieši, gadiem ilgi gaidām viņa solīto Seces ceļa asfaltēšanu. Viņam vajadzētu ar likumu aizliegt valdības ēkai pat tuvoties, nevis ļaut vadīt ministriju. Domāju, ka galvenokārt Šlesera demagoģijai arī varam “pateikties” gan par “lietussargu revolūciju”, gan par parakstīšanās sākšanu par grozījumiem Satversmē. Viņš un viņa domubiedri ir tie, kuri Latviju “dzen stūrī”, bet tauta to vairs nepieļaus. Prātīgs politiķis apzinātos, ka tautas novērtējums viņa darbībai, pareizāk — bezdarbībai, ir negatīvs un pats atkāptos no amata.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.