Ansis, skolēns — Es noteikti nevarētu iztikt bez “draugiem.lv”. Tā, manuprāt, ir “slimība”, kas raksturīga ļoti daudziem cilvēkiem. Tiklīdz tiec pie interneta, tā pirmais, ko izdari — ieej “draugiem.lv”.
Ansis, skolēns
— Es noteikti nevarētu iztikt bez “draugiem.lv”. Tā, manuprāt, ir “slimība”, kas raksturīga ļoti daudziem cilvēkiem. Tiklīdz tiec pie interneta, tā pirmais, ko izdari — ieej “draugiem.lv”. Kas tur ir tik interesants? Nu, galvenokārt tur ir reģistrējies tik daudz cilvēku, ka tas ir visātrākais un vienkāršākais veids, kā sazināties ar draugiem un veidot jaunus kontaktus. Protams, tas nav vienīgais, ar ko “draugiem.lv” pievelk, bet pirmais, kas man ienāca prātā.
Kristīne, studente:
— Manuprāt, tas ir atkarīgs no prioritātēm, ko cilvēks sev izvirza. Ir tādi, kas nespēj iztikt bez dārgām mantām, ir tādi, kuriem, lai dzīvotu, nepieciešams noteikts komforta līmenis un vieta sabiedrībā, ir tādi, kuri nespēj dzīvot bez kādas noteiktas nodarbes jeb vaļasprieka. Man šķiet, ka, ja labi padomā, ikviens var atrast savā dzīvē kaut ko tādu, bez kā nespētu iedomāties savu ikdienu. Arī man tādu ir daudz — kaut vai kafijas dzeršana rītos un televīzijas skatīšanās vakaros. Neesmu pārliecinājusies, vai es bez tā varētu vai nevarētu iztikt, bet tie ir tādi paradumi, bez kuriem nevari iztikt. Un varbūt nemaz arī nevajag. Tā vienkārši ir.
Baiba, skolniece
— Ja tā labi padomā, tad laikam tomēr nav nekā tāda, bez kā nevarētu iztikt. Man liekas, ka tas vairāk attiecas uz tiem cilvēkiem, kuriem ir radusies jau sava veida atkarība, jo normālos apstākļos nevajadzētu būt nekam tādam, ko nevarētu aizvietot ar kaut ko citu. Jā, arī man ir mīļas nodarbes, ar kurām esmu aizrāvusies, taču tajā pašā laikā saprotu, ka, ja gadītos tāda situācija, es bez tām mierīgi varētu iztikt. Protams, sākumā tas būtu grūti, jo pieradums paliek pieradums, tomēr domāju, ka tas nebūtu tādā stadijā, ka bezmaz vai dzīve ir beigusies un viss.