Aina Padoma, Mazzalvē: — Dzīvoju pagasta centrā, un te viss ir kārtībā. Lietus līst, bet centra ielas ir asfaltētas, tāpēc tām nekas neskādē!
Aina Padoma, Mazzalvē:
— Dzīvoju pagasta centrā, un te viss ir kārtībā. Lietus līst, bet centra ielas ir asfaltētas, tāpēc tām nekas neskādē! Pabraucot tālāk no centra, ceļi droši vien ir pielijuši un dubļaini.
Mirdza Parole no Kokneses:
— Māsa dzīvo Bebros, tāpēc bieži braucu uz turieni. Ceļš ir nožēlojams — dubļains un izdangāts. Kokneses ielām lietus nekaitē, bet par slapjo laiku liecina grāvji abpus ielām, kuri parasti ir sausi, bet tagad pielijuši līdz malām. Daudziem koknesiešiem arī pagrabi pielijuši, bet dārzā jau kādu nedēļu nevar ieiet.
Asja Spārniņa, Pļaviņās:
— Pa Raiņa ielu eju katru dienu, nu jau apmēram četrdesmit gadu. Rudeņos tā vienmēr ir dubļaina un pielijusi, nekas nav mainījies arī šogad.
Anna Titova, seciete:
— Pat sausā laikā ceļš uz Seci nav labs, bet tagad, kad pielijis, vispār grūti izbraukt. Lielu postu ceļam nodara smagās automašīnas — tiklīdz tāda aizbrauc, bedru paliek vēl vairāk.