Otrdiena, 23. decembris
Viktorija, Balva
weather-icon
+-5° C, vējš 1.53 m/s, ZR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

— Vai akcīzes nodokļa palielinājums saldinātajiem dzērieniem atturēs no to lietošanas?

Sandra
no Aizkraukles
— Neatturēs. Tāpēc, ka bērni dzer — nedaudz, bet divas mazās pudeles nedēļā izdzer. Ja cena būtu vēl lielāka, pirktu retāk, bet pavisam neatteiktos.
Sanita,
aizkraukliete
— Es nelietoju šādus dzērienus. Mans dzēriens ir kafija ar pienu. Pārstāju dzert limonādes, jo sapratu, ka tās nav labas manai veselībai.
Mārtiņš
no Skrīveriem
— No gāzētajiem dzērieniem lietoju tikai minerālūdeni, tajā skaitā to, kam pievienotas garšas. Visumā cenu palielinājums cilvēkus neatturēs no limonāžu pirkšanas. No katra paša atkarīgs — lietot vai nē. Vai limonādes dzers bērni, atkarīgs no audzināšanas. Ja nelietošu, stāstīšu, cik neveselīgi ir šādi dzērieni, viņi to pieņems kā pašsaprotamu. Ja gribēs, pagaršos, un nevaru izdarīt izvēli viņu vietā, bet varu pastāstīt par negatīvo ietekmi uz organismu. ◆

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.