Pirmdiena, 22. decembris
Toms, Tomass, Saulcerīte
weather-icon
+3° C, vējš 1.34 m/s, Z vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Twitter apskats

Elita Veidemane@elitaveidemane
Cik mīļi. Ārlietu ministrija prēmijās izmaksājusi
300 000 eiro, prēmējot 300 darbiniekus, jo kovida dēļ esot pieaudzis darba apjoms, organizējot repatriācijas operāciju. Tas gadījumā nav jūsu tiešais darba pienākums?

Aigars Freimanis@AigarsFr
Latvija ar valdības lēmumu atjaunot gaisa satiksmi ar Lielbritāniju enerģiski atsāk Covid-19 vīrusa importa/eksporta operācijas. Trūkst paskaidrojuma par mājsēdes tālāko jēgu jeb bezjēdzību.

Eva Martuza@eva53228400
2020. gada Žurka sagrauzusi visu, kam vien varējusi tikt klāt, visu to, kas gadiem kaut kur dvēseles pagrabā krājies bez īstas vajadzības, novalkāts un savazāts. Tāpēc, ka žurkas dzīvo tur, kur nav kārtības un tīrības tiešā un pārnestā nozīmē.

Trollfluencers@sportamute
Piespiežot maksāt minimālo algu 500 eiro + nodokļi, vispirms neceļot neapliekamo minimumu, ir acīmredzama mazo uzņēmēju iznīcināšana. Paldies, JKP un valdība! Jums tiešām sanāk pārdomāti lēmumi. Un tikai, lū­-
dzu, varētu tagad neteikt, ka panākts milzu pienesums Latvijas uzņēmumos. ◆

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.