Daudzeses pamatskolas sporta hallē vairākas dienas valdīja liela rosība — uz kopīgu sportisku festivālu bija ieradušās florbola meiteņu komandas no Rīgas, Ķekavas, Kocēnu un Tērvetes novada. Piedalījās arī mājinieces — “Daudzeses meža kaķi”.
Florbolistes šo laiku pavadīja aizrautīgi, jo notika spēles turnīri, konkursi, dažādi pasākumi. Spēlētājas varēja kaldināt savu meistarību treneru pavadībā, kuri deva arī vērtīgus padomus.
Daudzeses pamatskolas direktors un florbola treneris Valdis Puida stāsta, ka vienā no pēdējām “Cēsu kausa” florbola sacensībām šī sporta veida treneri vienojās, ka varētu tikties kopīgā pasākumā vasarā, lai jau sagatavotos nākamajai sezonai. Pirmo šādu festivālu nolēma rīkot Daudzesē, kur tam ir piemērota infrastruktūra — sporta zāle ar atbilstošu grīdas segumu, florbola laukuma borti un pārējais spēles aprīkojums. Tādējādi pievērsta lielāka uzmanība florbola popularizēšanai.
Lieliska iespēja saspēlēties ar citām meiteņu komandām ārpus sacensībām bija arī Daudzeses pamatskolas spēlētājām no komandas “Daudzeses meža kaķi”. Nameda Kalniņa un Arta Bidere stāsta, ka florbolu spēlē vairākus gadus un tā ir interesanta spēle.
Katrīna no Rīgas ar florbolu nodarbojas divus gadus. Šāds festivāls ir lieliska iespēja spēlēt arī citā laukumā, nevis tikai tajā, kur trenējas ikdienā. Sporta zāle Daudzesē esot laba. Interesanti ir arī izbraukt ārpus Rīgas.
Florbolistiem no citiem novadiem bija iespēja iepazīt Daudzeses pagastu. ◆
