Ceturtdiena, 5. februāris
Agate, Selga, Silga, Sinilga
weather-icon
+-11° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Stipendiāte būs zinātniece

Pēc Vītolu fonda aicinājuma, studiju stipendijas piešķīris arī Latvijas mazumtirgotājs “Elvi”. Svinīgā pasākumā šonedēļ tās saņēma divas jaunietes no Aizkraukles un Rēzeknes — katra 1300 latu.

No Aizkraukles reģiona stipendiju saņēma kurmeniete Rūta Bērziņa, kura studēs Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes trešajā kursā. Rūtas māte Antra Bērziņa ir gandarīta par šo priecīgo vēsti un pateicīga tiem, kuri šādi atbalsta jauniešus. Viņas meita Vītolu fonda stipendiju saņem jau trešo gadu, piedaloties konkursā. Rūta izvēlējusies studēt pārtikas zinātni, lai šo jomu pētītu rūpīgāk.

Vītolu fonds ik gadu atbalsta spējīgākos un centīgākos jauniešus no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, lai viņi varētu studēt Latvijas augstskolās. Arī “Elvi” prioritāte ir vietējais cilvēks, tāpēc uzņēmums atbalsta fonda darbību. “Elvi” sabiedrisko attiecību konsultante Kazimiera Puzo stāsta, ka stipendiju piešķiršanas galvenie kritēriji ir jauniešu labās sekmes mācībās un līdzdarbošanās sabiedriski sociālajās aktivitātēs. Turklāt būtiski, ka abas jaunietes studē pārtikas tehnoloģiju.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.