Sestdiena, 7. februāris
Nelda, Rihards, Ričards, Rišards
weather-icon
+-6° C, vējš 1.34 m/s, A vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Stacijā pazaudē... papagaili

Otrdienas un šodienas “Staburaga” numurā publicēts sludinājums ar lūgumu atsaukties vīrieti, kurš autobusu stacijā pazaudēja papagaili.

Sludinājuma iesniedzēja Lūcija Skangale, kura stacijā strādā par apkopēju, pastāstīja, ka pirms pāris dienām te ienāca vīrietis ar putnu būrīti un kartona kastīti, kurā bija papagailis. Viņš putniņu gribēja ielikt būrīti, bet papagailēns izrādījās veiklāks un izspurdza brīvībā. Vīrietis gan centās viņu notvert, pat kāpnes izmantoja, bet tas bija kā vēju ķert, jo stacijas griesti ir ļoti augsti, turklāt vīrietim bija jāsteidzas uz autobusu. Lūcijas kundze papagailēnu noķēra  vakarā, ņemot talkā gan kāpnes, gan lupatu. Mazais lidonis tagad dzīvo viņas velosipēda pirkumu groziņā un cienājas ar  Lūcijas kundzes pirktajiem kārumiem. Mājās papagaili viņa nevar nest, jo tur jau mīt kaķis, tāpēc viņa ļoti priecātos, ja pēc putniņa ierastos saimnieks.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.