Otrdiena, 24. februāris
Diāna, Dina, Dins
weather-icon
+-3° C, vējš 0.45 m/s, A vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Slimība par četriem latiem

Pagājušajā nedēļā Rīgā noskatījos operas “Traviata” izrādi. Diemžēl no tās atgriezos slima. Man bija biļete par Ls 4,50. Sēdēju parterā, taču uz skatuves notiekošo redzēju minimāli, jo priekšā bija kolona.

Pagājušajā nedēļā Rīgā noskatījos operas “Traviata” izrādi. Diemžēl no tās atgriezos slima. Man bija biļete par Ls 4,50. Sēdēju parterā, taču uz skatuves notiekošo redzēju minimāli, jo priekšā bija kolona. Arī tulkojumu virs skatuves nevarēja saskatīt. Turklāt starpbrīdī vīrieši foajē smēķēja, visi dūmi ieplūda parterā. Vēlāk gan ieslēdza ventilatoru, bet tas tik stipri pūta, ka man mati plīvoja vien. Pamatīgi nosalu, tagad esmu slima. Lai gan opera bija laba, nezin vai tik drīz šo teātri apmeklēšu. Dārgāku biļeti nevaru atļauties, bet par četriem latiem “nopirkt” slimību nav nekāda prieka.
Sandra

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.