Portāla Uzdevumi.lv Virtuālās skolas Latvijas skolu klases topā no deviņām nominācijām sešas godalgotās vietas ieguvuši Aizkraukles novada ģimnāzijas censoņi. Turklāt daudzi skolēni saņēma diplomus kā labākie individuālie uzdevumu risinātāji priekšmetu topos.
Aizkraukles novada ģimnāzijas direktors Aldis Labinskis stāsta, ka šos panākumus skolēni guvuši, lietderīgi pavadot brīvo laiku un attīstot savas zināšanas arī patstāvīgi: “Aizkraukles novada dome nodrošina skolēniem PROF abonementu, kas dod iespēju uzdevumu risinātājiem uzzināt pareizo to risināšanas gaitu. Bez šī pieslēguma var risināt uzdevumus, taču, ja kaut kas neizdodas vai rezultāts ir nepareizs, pareizo atbildi nevar uzzināt.”
Pirmo vietu Virtuālās skolas Latvijas klases topā ieguva 7.b, 8.b, 9.a klase, otro vietu — 7.c, 9.c klase, trešo vietu — 9.b klase.
Šogad portāls Uzdevumi.lv organizēja arī konkursu skolēniem un skolotājiem — “Kuram ir vairāk?”. Skolēni sacenšas par visvairāk atrisinātajiem uzdevumiem portālā Uzdevumi.lv, savukārt skolotāji — par visvairāk uzdotajiem digitālajiem pārbaudes darbiem. Aizkraukles novada ģimnāzijas skolotāju komanda ieguva pirmo, bet skolotāja Janīna Labinska — otro vietu. Viņa ir arī aizsākusi šo uzdevumu risināšanu un sacensību internetā un aizrāvusi Aizkraukles novada ģimnāzijas kolektīvu.