Ceturtdiena, 19. februāris
Zane, Zuzanna
weather-icon
+-9° C, vējš 2.13 m/s, Z vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Prestiža uzvara lielākajos volejbola svētkos

Aizkraukles novada ģimnāzijas volejbolisti Latvijas vērienīgākajās volejbola sacensībās “Lāses kauss 2006” izcīnīja augsto otro vietu.

Aizkraukles novada ģimnāzijas volejbolisti Latvijas vērienīgākajās volejbola sacensībās “Lāses kauss 2006” izcīnīja augsto otro vietu. Tas Aizkraukles rajona jaunajiem volejbolistiem ir vēl nebijis sasniegums.
Jau sesto gadu decembra pirmajā sestdienā Rīgā, Skonto hallē, risinās Latvijas jaunatnes volejbola svētki — “Lāses kauss 2006”. Sacensībās piedalās dažādu vecumu volejbola cienītāji. Lai tur varētu nokļūt, komandām savā rajonā jābūt vislabākajām.
2006. gada 1. decembrī plašajā Skonto hallē cīņu par uzvaru, lielajiem kausiem un jaunām volejbola bumbām sāka 114 komandu no visas Latvijas. Balvas, saliktas uz paaugstinājuma, tik aicinoši mirdzēja prožektoru gaismā! Ikviens no vairāk nekā 950 sportistiem gribēja iegūt kādu no tām.
1987.—1990. gadā dzimušo jauniešu grupā pārliecinoši startēja Aizkraukles novada ģimnāzijas komanda. 30 komandu konkurencē trenera Jura Benjava vadītā vienība savā apakšgrupā bija labākā, un tas ļāva komandai kvalificēties tālākajām spēlēm. Sīvā cīņā tika pieveiktas komandas no Rīgas, Siguldas, Dundagas un Vecpiebalgas. Taču, zaudējot ar 24:25, mūsu komanda bija spiesta atzīt Rīgas 34. vidusskolas volejbolistu pārākumu. Tas arī izšķīra vietu sadalījumu uz goda pjedestāla.
Trijām skolām — Aizkraukles novada ģimnāzijai, Rīgas universālajai vidusskolai un Rīgas 34. vidusskolai — katrai bija pa vienam “zāģim” (volejbolistu valodā — zaudējums). Saskaņā ar sacensību nolikumu summēja visu spēļu punktus. Līdz ar to Aizkraukles novada ģimnāzijas volejbolisti ieguva otro vietu. Tas ir vēl nebijis notikums un arī prestiža uzvara. Taču “dusēt uz lauriem” nav laika, jo volejbola sezona nebūt nav noslēgusies. Vēl jāpiedalās rajona un novada skolu komandu sacīkstēs volejbolā.
Aizkraukles novada ģimnāzijas volejbolistu komandā spēlēja: Dainis Vilcāns, Andris Krūmiņš, Ilvars Rasnačs, Mārtiņš Bullītis, Toms Benjavs, Elvijs Liepiņš, Artūrs Plūme, Artūrs Zubkovs un Kaspars Ondzulis.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.