Pazūd pļaviņietis. Kopš 2002. gada aprīļa bezvēsts prombūtnē ir Pļaviņu iedzīvotājs Gundars Pilskalns.
Pazūd pļaviņietis
Kopš 2002. gada aprīļa bezvēsts prombūtnē ir Pļaviņu iedzīvotājs Gundars Pilskalns. Viņš pēdējo reizi redzēts Jelgavā.
Saindējas ar gāzi
Aizkraukles slimnīcā nogādāta 62 gadus veca Aizkraukles pagasta iedzīvotāja, kura saindējusies ar tvana gāzi. Slimnīcā ārstējas arī 65 gadus vecs koknesietis. Viņš sadurts pie “Skudru” mājām Kokneses pagastā. Mediķu palīdzība bijusi nepieciešama arī 33 un 40 gadu veciem Bebru pagasta iedzīvotājiem, kuri piekauti.
Ievajagas ragus
No kādas mājas Zalves pagastā nozagti aļņa ragi. Zaudējumi — Ls 6. Zalves pagastā nozagti arī velosipēda riteņi 15 latu vērtībā.
Aizdomas par viltojumu
Aizkraukles rajona policijas pārvalde no ceļu satiksmes drošības direkcijas saņēmusi ziņojumu par to, ka divām SIA “LATSIN” piekabēm varētu būt mainīts identifikācijas numurs. Policija veiks ekspertīzi.
Ne dienu bez vadu zādzībām
Aizkraukles rajonā gandrīz nav dienas, kad krāsainā metāla tīkotāji nebūtu nozaguši elektrovadus. Aizvadītajās dienās vadi nozagti Kokneses pagastā pie fermas “Reiņi”, Iršu pagastā no elektrolīnijas “Zāles miltu cehs”, Kurmenes pagastā pie “Gudzēnu” mājām, bet Pilskalnes pagastā pie “Ezeru” mājām. Kopējie zaudējumi — Ls 1087.