Ievēl bāriņtiesas vadītāju. Par Pļaviņu pilsētas bāriņtiesas priekšsēdētāju apstiprināta Inga Navenicka no Jēkabpils.
Ievēl bāriņtiesas vadītāju
Par Pļaviņu pilsētas bāriņtiesas priekšsēdētāju apstiprināta Inga Navenicka no Jēkabpils. Viņai ir darba pieredze izglītībā un arī kā tiesu izpildītājai. Šobrīd Inga Navenicka Baltijas Krievu institūtā studē tiesību zinātnes.
Pavisam bāriņtiesas priekšsēdētājas amatam pieteicās trīs pretendentes — arī Gunta Lībere no Jēkabpils un Ligita Neretniece, kura M. Brimmerbergas Pļaviņu vidusskolā strādā par sociālo pedagoģi.
Aptauju neveiks
Pļaviņu pilsētas domes deputāts Ainārs Zariņš ierosināja rīkot publisko apspriešanu, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli, vai daļa zemesgabala Daugavas ielā 49, līdzās pilsētas kultūras namam, varētu būt piemērota tirdzniecības centra būvei. Tādējādi viņš arī vēlas noskaidrot, vai šāds objekts veicinās pilsētas centra labiekārtošanu.
“Staburags” jau informēja, ka šajā zemesgabala daļā lielveikalu vēlējās celt SIA “Zemniecība”, bet tomēr neguva pašvaldības atbalstu. Lielākā daļa deputātu uzskatīja, ka šāda būve tur tomēr neiederēsies. Tāpēc noraidīts arī Aināra Zariņa ierosinājums.