Laukumā pie Pļaviņu novada ģimnāzijas izveidota slidotava. Ledus vēl nebija sasalis, bet laukuma atklāšanu jau nepacietīgi gaidīja vairāki slidotgribētāji.
Slidotavas izveide ir Pļaviņu novada ģimnāzijas kolektīva iniciatīva. Mācību iestādes vadītājs Vladimirs Samohins stāsta, ka vēlējušies radīt vietu, kur iedzīvotājiem aktīvi pavadīt brīvo laiku. Par slidotavu domāts jau ziemas sākumā, bet tagad ieceri izdevies īstenot. Žēl gan, ka tik vēlu, jo pavasaris jau drīz būs klāt.
Slidotava ierīkota basketbola laukumā. Visus darbus veica paši skolas darbinieki — notīrīja laukumu, lēja ūdeni un veidoja līdzenu ledus virsmu. Lai to paveiktu raitāk, no Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta aizņēmušies šļūtenes. Slidotavas teritorija ir arī apgaismota, tā ka to arī vakaros var izmantot lieli un mazi pļaviņieši.
Jaunizveidotajā slidotavā jau notika pirmie hokeja mači, kuros spēlēja vairākas skolēnu un arī skolotāju komanda.