Trešdiena, 11. februāris
Laima, Laimdota
weather-icon
+-11° C, vējš 0.45 m/s, A-ZA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Pirmais Iršu kauss paliek mājiniekiem

Iršu sporta hallē notika Iršu kausa izcīņas sacensības volejbolā veterāniem. Piedalījās sešas vīriešu un četras sieviešu komandas no visas Latvijas.

Par Iršu kausu volejbolā sieviešu konkurencē cīnījās Aizkraukles, Jel-gavas, Aknīstes un Limbažu volejbolistes, bet vīriešiem — komandas no Aizkraukles, Iršiem, Neretas, Lubānas, Priekuļiem un Madonas.  “Šādas sacensības notika pirmo reizi, jo līdz šim, kamēr nebija lielās sporta halles, tādas iespējas nebija,” stāsta Dzintars Greļs, Iršu pagasta sporta darba organizators. “Cīņas bija sīvas, spēku samērs vīriešu komandām bija līdzvērtīgs, bet sieviešu konkurencē līderes bija Jelgavas sportistes.”
Sieviešu grupā nepārspētas palika jelgavnieces, otrajā vietā — aizkrauklietes, trešajā — limbažnieces. Vīriešu konkurencē uzvarēja Iršu sportisti, otrajā vietā aizkrauklieši, trešajā — neretieši. Uzvarētājiem pasniedza kausus, medaļas un kliņģeri. “Mums palīdzēja vietējie līdzjutēji, bija daudz skatītāju,” atzīst Dzintars Greļs. “Sacensības mums nenotiek bieži, varbūt tāpēc iedzīvotāji ir aktīvi un atsaucīgi.”
Nākamās spēles Iršos paredzētas 3. aprīlī — sacensības volejbolā vīriešiem “4 pret 4”.  Interesenti var pieteikties līdz 1. aprīlim pa tālruni 26354165.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.