Skrīveru novada dome ietaupīto naudu tērēs printera, skatuves priekškara, galdu un krēslu skolēniem iegādei.
Saistībā ar to, ka iegādāta datortehnika par mazāku summu, nekā paredzēts budžeta plānā, Skrīveru bērnu bibliotēkai atļauts ietaupītos līdzekļus — 188 eiro — izlietot printera pirkšanai.
Savukārt, lai pakāpeniski aprīkotu mācību telpas ar mēbelēm, kuras ir piemērotas izglītojamo ķermeņa īpatnībām, ņemot vērā ergonomikas prasības un principus, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolai atļauts iegādāties galdus un krēslus 50 skolēniem, kuri mācās 2. klasē. Šim mērķim paredzēts izlietot 1535 eiro no 2015. gada saimnieciskās darbības un maksas pakalpojumiem gūtajiem ienākumiem, kas pārsniedz budžetā plānotos ieņēmumus, vēl 1200 eiro — no mācību līdzekļu iegādei paredzētajiem līdzekļiem.
Tā kā skatuves remonta dēļ nenotika vairāki Skrīveru kultūras centrā plānotie pasākumi un nav izlietoti tam ieplānotie līdzekļi, iestādei no pakalpojumiem paredzētajiem līdzekļiem atļauts tērēt 3025 eiro skatuves priekškaram. ◆