Jaunā Lesteras universitātes pētījumā par muzikālo gaumi un dzīvesveidu atklāts, ka vairāk nekā ceturtā daļa klasiskās mūzikas fanu ir smēķējuši marihuānu, bet operas mīļotāji priekšroku dod halucinogēnām sēnēm.
Jaunā Lesteras universitātes pētījumā par muzikālo gaumi un dzīvesveidu atklāts, ka vairāk nekā ceturtā daļa klasiskās mūzikas fanu ir smēķējuši marihuānu, bet
operas mīļotāji priekšroku dod halucinogēnām sēnēm.
Pētnieki noskaidrojuši, ka narkotikas ir lietojuši visu mūzikas stilu cienītāji, bet visvairāk apreibināties mīl klubu mūzikas fani.
No klasiskās mūzikas piekritējiem marihuānu ir smēķējuši 25%, bet 12,3% operas cienītāju ir izmēģinājuši halucinogēnās sēnes.
Pētījumā arī atklāts, ka blūza mūzikas fani visvairāk sodīti par satiksmes noteikumu pārkāpumiem.
Aptaujā piedalījās vairāk nekā 2500 cilvēku.
Izrādās, vismazāk narkotikas lietojuši un pretrunā ar likumu rīkojušies mūziklu fani.
Savukārt hiphopa un deju mūzikas faniem ir raksturīga daudzu seksa partneru maiņa, un viņi ir arī lielāko narkotiku lietotāju skaitā.
“Pētījumā atklāts, ka šo mūzikas stilu cienītāji izceļas ar lielāko tendenci izdarīt kriminālnoziegumu, seksuālu nepastāvību un narkotiku lietošanu,” pavēstīja pētījuma vadītājs doktors Adrians Norts.