Sestdiena, 14. februāris
Valentīns
weather-icon
+-13° C, vējš 2.24 m/s, ZA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Notikumi

Aizmirst ierasties uz sēdiIekšlietu ministrs Mareks Segliņš (TP) trešdien aizmirsa ierasties uz Saeimas Pieprasījumu komisijas sēdi, kurā bija jāizskata “Saskaņas centra” Saeimas frakcijas deputātu iesniegtais pieprasījums par policijas pamatpienākumu nodrošināšanu.
Gaismas pili joprojām ceļLai gan daļa sabiedrības un politiķu negatīvi vērtē Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvniecību laikā, kad Latvijai ir ekonomiskās grūtības, bibliotēkas būvlaukumā darbi notiek pilnā sparā. Pašlaik topošās Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukumā  betonē pamatu plātni, bet vasarā jau plānots sākt virszemes darbus. 
Muļķo pircējusUzņēmums “Valmieras piens” Vācijā ražoto un Valmierā it kā gatavināto puscieto sveramo un fasēto “Holandes” šķirnes sieru uzdevis par Latvijas izcelsmes produktu, tādējādi maldinot Latvijas pircējus. Otrdien “Rimi Latvija” jau apturējis šī siera tirdzniecību un iepirkšanu. Limits 300 litru mēnesīSatiksmes uzraudzības biroja priekšnieka vietniece Vineta Mistre informē ka krīze skārusi arī policiju — visasāk jūtams degvielas trūkums. Katra mašīna šobrīd mēnesī nodrošināta vidēji ar 300 litriem degvielas, kas ļaus likumsargiem mēnesī nobraukt aptuveni 3000 kilometru.
Lielākā naftas iegula pasaulēMeksikā atklāta pasaulē lielākā naftas ieguves vieta, kuras krājumi tiek lēsti ap 139 miljardiem barelu jēlnaftas. Lai sāktu naftas ieguvi, plānots izveidot vairāk nekā 17 tūkstošu urbumu — pa 1000 gadā.
Čūskas nedrīkst dancinātProtesta akcijā Indijas austrumos pulcējās ap tūkstoš čūsku dīdītāju, pieprasot likumu atcelt. Priekšnesumi ar dzīvu kobru un citu čūsku piedalīšanos Indijā aizliegti jau kopš 1991. gada. Čūsku dīdītāji uzskata, ka šis aizliegums apdraud viņu dzīvesveidu. 
Alkohols divas stundas dienāČečenijas Valsts prezidents Ramzans Kadirovs ieviesis stingrus ierobežojumus alkohola tirdzniecībai, nosakot, ka degvīnu un citus stipros alkoholiskos dzērienus veikalos turpmāk varēs pārdot tikai divas stundas dienā.Čečenu līderis uzskata, ka alkohols veicina noziedzību un netikumību.Ledū iestrēgst tūristiAntarktikā ledū iestrēdzis kruīza kuģis ar vairāk nekā simts cilvēkiem, taču tam nedraud nekādas briesmas, un vēlāk kuģis mēģinās atbrīvoties no ledus pats. Ar Bahamas karogu kuģojošais 73 metrus garais Dānijā būvētais kuģis “Ocean Nova” iestrēdzis pie Maklarija ledāja Argentīnas pētījumu bāzes tuvumā.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.