Otrdiena, 17. februāris
Donats, Konstance
weather-icon
+-17° C, vējš 1.35 m/s, A-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Notikumi

Atbalsta Zalānu. Četras Saeimas koalīcijas partijas vienojušās premjera amatam atbalstīt Tautas partijas pretendenta Edgara Zalāna kandidatūru.

Atbalsta Zalānu
Četras Saeimas koalīcijas partijas vienojušās premjera amatam atbalstīt Tautas partijas pretendenta Edgara Zalāna kandidatūru. Līdz nākamās nedēļas sākumam partiju izvirzītajiem kandidātiem jāiesniedz Valsts prezidentam Valdim Zatleram “mājasdarbs”, ko plāno paveikt. Iespējamo Ministru prezidentu Zatlers nosauks 11. decembrī.
Lielākais neatkarības gados
Šīgada deviņos mēnešos Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP), salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn, pieaudzis par 11 procentiem. Tas ir straujākais IKP pieaugums pēc valsts neatkarības atgūšanas.
Latvija pievienojas Šengenas zonai
Latvija pievienosies Šengenas zonai 21. decembrī. Līdz ar mums to darīs arī Čehija, Igaunija, Lietuva, Ungārija, Malta, Polija, Slovēnija un Slovākija. Gaisa robežu gan atvērs tikai 2008. gada 30. martā.
Pirks bruņutransportierus
Latvijas Nacionālie bruņotie spēki par vairākiem miljoniem eiro plāno iegādāties 15 bruņutransportieru. Tos Latvijas karavīri izmantos Afganistānā, jo pagaidām viņi brauc ar džipiem. Viens bruņutransportieris maksā no miljona līdz 2,5 miljoniem eiro.
Dāņi ražos Jelgavas cukuru
Skandināvijas lielākais cukura ražotājuzņēmums “Danisco Sugar” ražos cukuru ar Jelgavas cukura preču zīmi.
Divu biļešu vietā — viena
Iedzīvotāji, kuri ikdienā izmanto gan dzelzceļu, gan Rīgas sabiedrisko transportu, nākamgad varēs iegādāties vienotu mēnešbiļeti, un tā būs lētāka, nekā pērkot divas atsevišķas biļetes.
Putins nebūs deputāts
Krievijas prezidents Vladimirs Putins pagaidām neizmantos savu Valsts domes deputāta mandātu. Viņš bija partijas “Vienotā Krievija” saraksta līderis.
Apšaude lielveikalā
ASV Nebraskas štata Omahas pilsētā kāds jaunietis lielveikalā nošāva astoņus cilvēkus un nošāvās pats, atstājot zīmīti: “Es aiziešu stilīgi”.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.