Otrdiena, 17. februāris
Donats, Konstance
weather-icon
+-8° C, vējš 2.13 m/s, A-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Notikumi

Šogad 21 tūkstotis pirmklasnieku. Šogad Latvijā mācības sāka aptuveni 21 tūkstotis pirmklasnieku, tas ir par 1000 bērniem vairāk nekā pērn.

Šogad 21 tūkstotis pirmklasnieku
Šogad Latvijā mācības sāka aptuveni 21 tūkstotis pirmklasnieku, tas ir par 1000 bērniem vairāk nekā pērn. Pavisam no 1. līdz 12. klasei vispārējās izglītības iestādēs mācīsies ap 267 500 skolēnu.
Rivža par formām
Izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža atbalsta skolas formu ieviešanu Latvijā, ko daļēji varētu finansēt arī valsts un pašvaldības. Ministre uzskata, ka formu ieviešanu Latvijā ir jāatbalsta, jo tās ir visur pasaulē.
Emsis vēl paliek
Saeimas priekšsēdētājs Indulis Emsis tomēr paliks Saeimas spīkera amatā un vēl nenoliks parlamenta deputāta mandātu — informē ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.
Traģiska nedēļa
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā noticis 281 ceļu satiksmes nelaimes gadījums. Autoavārijās cietuši 34 cilvēki, bet 11 gājuši bojā. Viena no lielākajām traģēdijām notika Aizkraukles, otra — Liepājas rajonā.
Vienīgā jaundibinātā skola
Liepājas Karostas pamatskola šogad ir vienīgā jaundibinātā skola Latvijā, tā ir arī vienīgā, kurā darbojas tikai korekcijas klases. Pamatskola izveidota, atdalot no Liepājas 8. vidusskolas izlīdzinošo jeb korekcijas klašu filiāli.
Avārija aviošova laikā
Aviošova laikā Radomas pilsētā Polijā gaisā saskrējās divas lidmašīnas un bojā gāja abu lidmašīnu piloti. Čehijā ražoto propellerlidmašīnu “Zlin 50” sadursme notika vairāku tūkstošu saktītāju acu priekšā.
Saindējas ar kefīru
Krievijas pilsētā Stavropolē ar dizentēriju saslimuši 203 bērni. Epidēmijas cēlonis — kefīrs, jo vairākās vietējās piena pārstrādes rūpnīcās konstatēti drošības noteikumu pārkāpumi, un uzņēmumi uz laiku slēgti.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.