Trešdiena, 14. janvāris
Roberts, Roberta, Raitis, Raits
weather-icon
+-11° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

NMPD informē

Pēc sadursmes ar alni gūst traumas
Pagājušajā nedēļā Aizkraukles reģionā reģistrēti 306 izsaukumi, tajā skaitā 48 traumas. Skrīveru novadā, uz ceļa Augšlīgatne—Skrīveri, 1967. gadā dzimuša vīrieša vadītās automašīnas Škoda priekšā pēkšņi izskrēja alnis, un notika sadursme. Stacionārā nogādāta 75 gadus veca sieviete, kura sēdēja līdzās autovadītājam un guva krūškurvja, muguras un galvas traumu. 49 gadus vecais automašīnas vadītājs guva rokas traumu, bet 53 gadus vecs pasažieris — pleca traumu. Viņiem palīdzība sniegta uz vietas.
Skrīveros, Daugavas ielā, 1993. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Audi 100, uzbrauca 1968. gadā dzimušai sievietei, kura vadīja velosipēdu. Viņa ar kājas traumu nogādāta slimnīcā. Pļaviņās 78 gadus vecs vīrietis uz ielas paslīdēja un salauza gūžu. Neretas pagastā kādās mājās ieklīda svešs suns un iekoda rokā 72 gadus vecai sievietei. Aizkrauklē 73 gadus veca sieviete gultā smēķēja un aizmiga, saindējoties ar degšanas produktiem. Visi cietušie nogādāti slimnīcā. ◆

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.