Pirmdiena, 9. februāris
Simona, Apolonija
weather-icon
+-12° C, vējš 0.89 m/s, R vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Mazpulcēni salido Secē

Seces pagastā notika mazpulcēnu triju dienu vasaras salidojums — seminārs “Mūsu pēdas savā zemē”. Tajā piedalījās mazpulcēni no Seces, Daudze­ses, Jēkabpils un Dignājas.

Bērniem trijās dienās bija iespēja gūt iemaņas teātra mākslā, kokapstrādē un keramikā, seno mūzikas instrumentu spēlē, rotu gatavošanā un dekupāžā. Viņi arī vāca ārstniecības augus un veidoja zāļu un klūgu sētas. Kā vienu no interesantākajiem mazpulcēni atzina pārgājienu un ekskursiju pa Jaunjelgavu. “Mēs dzīvojam netālu no Jaunjelgavas, bet līdz šim par to zinājām ļoti maz,” saka skolēni no Daudzeses. “Mums bija iespēja apmeklēt Jaunjelgavas vidusskolu, pilsētas ievērojamākās vietas un lielākos uzņēmumus “Latgran” un “Latsin”. Tas bija ļoti interesanti.”
Nodarbības notika ne tikai mazpulcēniem, bet arī viņu vadītājiem, kuri apguva iemaņas aušanā un pirtniecībā. “Nometnes — semināri mums notiek ik gadu, un katrā no tiem mēs apgūstam ko jaunu. Šogad īpaši interesanti bija iemācīties aust,” saka Dignājas mazpulka vadītāja Arta Pavāre. “Tautiskos lakatus darinām, izmantojot nevis stelles, bet preskartonu. Lakati izdodas ļoti skaisti.”

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.