Gan ar spraigām cīņām, gan pārliecinošām uzvarām beigusies atklātā Aizkraukles novada čempionāta telpu futbolā piektā kārta.
Kārtas pirmajā spēlē tikās divas komandas, kuras līdz šim ar punktu bagātību nevarēja lepoties. Tas gan nemazināja komandu “Eiro” un “Lauvas” cīņassparu, jo abas vēlējās izcīnīt trīs punktus, saprotot, ka, spēlējot ar līdervienībām, tos iegūt būs daudz grūtāk. Pēc pirmā puslaika ar rezultātu 2:0 vadībā bija “Lauvas”. Pēc pārtraukuma sportisti laukumā devās ar dažādiem uzdevumiem — vieni vēlējās rezultātu saglabāt, bet otri — gūt vārtus. Šoreiz veicās “Eiro” futbolistiem, jo viņi spēja gūt trīs bezatbildes vārtus, tādējādi uzvarot ar rezultātu 3:2.
Vakara otrajā spēlē spēkiem mērojās “Step Trans” un “Jeld — Wen” vienības. Arī šī spēle izvērtās interesanta, intriga saglabājās līdz mača pēdējām minūtēm. “Jeld — Wen” futbolisti ar katru turnīra spēli rāda arvien labāku sniegumu, bet šoreiz tomēr ar rezultātu 4:2 uzvarēja pieredzējušie “Step Trans” sportisti.
Trešdienas vakarā pārpildītās sporta halles tribīnes vēstīja, ka skatītāji ir atnākuši vērot skaistu futbolu divu līderu sniegumā. Spēles laukumā tikās komandas, kuras nav izjutušas zaudējuma rūgtumu — “Bunda” un “Putni”. Tomēr intrigas šoreiz nebija, jo “Bundas” futbolisti izrādījās ātrāki, veiksmīgāki un spēja izspēlētās kombinācijas pārvērst vārtu guvumos. Pelnīta uzvara ar rezultātu 5:0 un pēc aizvadītajām piecām kārtām pirmā vieta sacensību tabulā. Vakara otrajā spēlē “JFK” sportisti, kuri neveiksmīgi sākuši turnīru, ar 9:0 sagrāva spēles pastarīšus — Aizkraukles arodvidusskolas futbolistus.
Kārtas noslēguma spēles paredzētas trešdien, 1. decembrī. Pulksten 20 spēlēs “Pļaviņas DM” un “Eiro”, bet pulksten 21 — Aiz-
kraukles arodvidusskola un “Bunda”.