Otrdiena, 10. februāris
Paulīne, Paula, Jasmīna
weather-icon
+-16° C, vējš 1.11 m/s, D vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Kurmenieši nodarbojas ar jogu

Kurmenes pagasta tautas namā šomēnes sākušās bezmaksas jogas nodarbības. Tās notiek reizi nedēļā.

Bezmaksas jogas nodarbības Kurmenes tautas namā iespējamas, pateicoties pērn atbalstītajam Sorosa fonda — Latvija finansētajam projektam “Ideju, iniciatīvu un kultūras centrs Kurmenes pamatskolā”, ko rakstīja direktore Gundega Drava un vecāku domes priekšsēdētāja Kristīne Jansone.
Jansones kundze “Staburagam” stāsta, ka saistībā ar projektu kurmeniešiem ir lieliska iespēja bez maksas iesaistīties dažādās nodarbēs, viena no tām ir joga. Nodarbības katru otrdienu vada pieredzējusī jogas skolas “Anahata” pasniedzēja Tamāra Bujanova. Pirmā pulcēšanās notika 7. septembrī, bet aizvakar seši jogas entuziasti kopā sanāca jau otro reizi.
Pirmajās nodarbībās bija maz interesentu, taču Kristīne Jansone domā, ka tas skaidrojams ar rudens darbu veikšanu, jo vēlmi apmeklēt jogas nodarbības izteikuši daudzi kurmenieši.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.