Piektdiena, 13. februāris
Malda, Melita
weather-icon
+-9° C, vējš 2.24 m/s, DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Kur lai salabo akordeonu?

Lasītāja no Daudzeses “Staburagam” vaicā: “Vai Aizkrauklē ir iespējams salabot akordeonu? Ja nav darbnīcas, varbūt kāds remontē individuāli?”.

Ierasts, ka mūzikas instrumentus bieži remontē mūzikas skolas, tāpēc “Staburags” sazinājās ar tām.P. Barisona Aizkraukles mūzikas skolas direktore Lilita Dzilna teic, ka akordeonu remonts ir dārgs un Aizkraukles rajonā tos diemžēl neremontē. Mūzikas skolas akordeona spēles skolotājs Juris Zilveris to remontu uztic meistariem Daugavpilī. Ja lasītājas akordeonam nav lieli bojājumi, to, iespējams, var salabot arī Zilvera kungs. Arī Skrīveru mūzikas skolas akordeonus remontē Daugavpilī, jo citur šādas iespējas nav. Līdzīgi kā Aizkraukles mūzikas skolā, arī Skrīveru mūzikas skolas akordeona spēles skolotājs Aivars Miķelsons nelielus instrumenta remontus veic pats. Viss atkarīgs no tā, kādi ir instrumenta bojājumi. Katrā ziņā kundze no Daudzeses  palīdzību var lūgt kādā no mūzikas skolām.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.