Pirmdiena, 22. decembris
Saulvedis, Saule
weather-icon
+-2° C, vējš 1.79 m/s, A-ZA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Kaimiņos

Domā par veselības pakalpojumu attīstīšanu
Vecumnieku veselības centrā tikās pārstāvji no visām ģimenes ārstu praksēm Vecumnieku novadā, lai diskutētu par iedzīvotājiem nepieciešamajiem pakalpojumiem veselības aprūpes un veselības veicināšanas jomā.
Tikšanās laikā apspriesti jautājumi, kā uzlabot un pilnveidot Vecumnieku veselības centra sniegtos pakalpojumus, tostarp ārsti pauduši viedokli, ka nepieciešamie speciālisti centrā būtu kardiologs, otorinolaringologs, neirologs un oftalmologs. Kā vienu no svarīgākajiem pakalpojumiem ģimenes ārsti minējuši nepieciešamību izveidot pēdu aprūpes kabinetu cukura diabēta slimniekiem. Pēc tikšanās ar ģimenes ārstiem izveidota aptauja, lai noskaidrotu novada iedzīvotāju domas par pakalpojumiem, kurus nepieciešams attīstīt Vecumnieku veselības centrā.
Sestdienās brauks bez maksas
SIA “Jēkabpils autobusu parks” informē, ka no šī gada 31. jūlija līdz 31. augustam sestdienās Jēkabpilī kursēs bezmaksas autobuss maršrutā: Mežaparks — Neretas iela — Zaļā iela — Jaunā iela — Rūpniecības iela — Viesītes iela — Jaunā iela — Neretas iela — Bebru iela — Auseklīša iela — Kļavu iela — Vienības iela — Rīgas iela — Pils rajons. Pasažieru uzņemšana un izkāpšana notiks visās pilsētas autobusu pieturās, abos virzienos.
“Sēļu sētā” būvēs amatu māju
Jēkabpils pašvaldība, īstenojot projektu “Kultūrēsturiskā mantojuma saglabāšana un attīstīšana kultūras tūrisma piedāvājuma pilnveidošanai Jēkabpilī”, šovasar sāks amatu mājas — apmeklētāju apkalpošanas centra — būvniecību Jēkabpils Vēstures muzeja brīvdabas ekspozīcijā “Sēļu sētā”. Noslēdzies būvniecības darbu iepirkums, un tajā tiesības būvēt ēku ieguva SIA “Erbauer group”. Darbi jāpabeidz nākamgad, to izmaksas ir 452 000 eiro. Šovasar iecerēts paplašināt arī pie “Sēļu sētas” esošo automašīnu stāvlaukumu.
Pārdod Suntažu
stacijas ēku
“Latvijas dzelzceļš” elektroniskajā izsolē pārdos veco dzelzceļa stacijas ēku Suntažos. Izsole sāksies 26. augustā, stacijas ēkas sākumcena noteikta 7044 eiro apmērā. Izsoles dalības maksa ir 182 eiro, kā arī tās dalībniekam jāiemaksā pirkuma nodrošinājums — 10% apmērā no izsoles sākumcenas. Suntažu stacija bija pie dzelzceļa līnijas Rīga—Ērgļi, kas slēgta jau pirms daudziem gadiem.
(bauskasdzive.lv, jekabpilslaiks.lv, LETA,  bdaugava.lv)

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.