Otrdiena, 17. februāris
Donats, Konstance
weather-icon
+-19° C, vējš 1.27 m/s, A-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

— Kādus preses izdevumus plānojat pasūtīt nākamajam gadam?

Larisa Skrīveros: — Nekādus. Pārsvarā aktuālāko informāciju izlasu internetā, arī laikrakstu “Staburags”.

Larisa Skrīveros:
— Nekādus. Pārsvarā aktuālāko informāciju izlasu internetā, arī laikrakstu “Staburags”. Tikai reizēm kādu laikrakstu nopērku. No žurnāliem labprāt pasūtītu “Mūsmājas” un “Deko”, kas man īpaši patīk, jo šobrīd mājās notiek remonts. Diemžēl šos preses izdevumus pasūtīt ir dārgs prieks, tāpēc tos aplūkoju bibliotēkā.
Milda Streļec Vallē:
— Tikai “Staburagu”, ko parasti pasūtu trijiem mēnešiem. Citiem laikrakstiem, nemaz nerunājot par žurnāliem, nepietiek naudas, jo abonēšana kļuvusi ļoti dārga.
Anita Kurmenē:
— Vēl domāju, jo viss ir tik dārgs. Pārsvarā presi izlasu darbā. Gribētu gan abonēt kādu žurnālu, bet kad paskatos uz cenu, tad visa vēlēšanās pagaist. Tad jau labāk pa kādam reizēm nopirkt.
Skaidrīte Upmale Bebros:
— Vienmēr esmu bijusi “Staburaga” abonente, šķiet, ka jau kopš tā iznākšanas. Iepriekš pasūtīju arī “Neatkarīgo Rīta Avīzi”, bet tagad laikam nevarēšu vairs to atļauties. Arī nevienu žurnālu neabonēšu.
Pēteris Skrīveros:
— Lai arī pensija nav liela un cenas pieaug, noteikti pasūtīšu “Staburagu”. Gribētu abonēt arī kādu žurnālu, piemēram “Dari Pats”.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.