Lidija no Aizkraukles: — Savas sarūpētās dāvanas jau uzdāvināju. Kovida laikā nevar neko prognozēt. Kamēr var, drīkst satikties, tikmēr izmantoju izdevību. Praktiskas lietas, tādas, ko saņēmēji paši vēlas — kaut ko no apģērba, apaviem. Kopā par visām dāvanām iztērēju vairāk nekā simt eiro.
Raimonds, aizkrauklietis: — Ir jau sagādātas, un vakar nopirkām eglīti. Dāvanām aizies daudz vairāk nekā simt eiro, un šogad arī apdāvināmo vairāk. Tā kā pagājušajā gadā bija sastrēgums ar kurjeriem, šogad to ņēmām vērā. Pirmās dāvanas sapirkām jau novembra vidū.
Gunārs Aizkrauklē: — Dāvanas jau sagādātas. Pārsvarā praktiskas. Kopējais dāvanu budžets noteikti ir virs simt eiro. Gaidīšu svētku vakaru, kad tās pasniegt. Pats dāvanā labprāt saņemtu ko mazu, bet kas nācis no sirds.

