Piektdiena, 23. janvāris
Grieta, Strauta, Rebeka
weather-icon
+-8° C, vējš 1.89 m/s, A-ZA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Izkopj skatuves runas prasmes

Jēkabpilī aizvadīta skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa “Ceļā uz svētkiem” otrā kārta. Iespēju tajā piedalīties pēc iepriekšējās atlases ieguva 57 dalībnieki, arī vairāki Aizkraukles reģiona pārstāvji.

Skatuves runas konkursā pirmās pakāpes diplomu ieguva Amanda Anna Niedre un Madlēna Keiša no Aizkraukles pilsētas sākumskolas. Abas meitenes ir 3. klases skolnieces, un viņu skolotāja ir Skaidrīte Sētiņa. Pirmā pakāpe arī Kristapam Griķim no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 6. klases (skolotāja Aija Kalnāre), Lāsmai Kukulei no Aizkraukles novada ģimnāzijas 12. klases (Lolita Ondzule).
Otrās pakāpes diplomu ieguva Aizkraukles 1. vidusskolas 9. klases skolniece Kintija Muceniece (Lidija Molodkina), Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 3. klases skolniece Meldra Eglīte (Dace Dobrika) un Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 12. klases skolēns Jānis Sarmis Bajinskis (Ārija Bajinska).
Savukārt trešās pakāpes diploms Sintijai Silagailei no Pļaviņu novada ģimnāzijas 12. klases. Sintijas skolotāja ir Silga Stučka.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.