Sestdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne
weather-icon
+-1° C, vējš 1.34 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Izdots grupas “PRego” pirmais albums

Drīzumā gaidāma „PRego” jaunā albuma “Nākotne” (jau nopērkams veikalos) prezentācijas koncerttūre pa Latvijas klubiem.

Drīzumā gaidāma “PRego” jaunā albuma “Nākotne” (jau nopērkams veikalos) prezentācijas koncerttūre pa Latvijas klubiem. Grupā joprojām dzied un spēlē rīdzinieciskais jaunjelgavietis Ivo Grīsniņš—Grīslis. Vai koncerts būs arī Aizkrauklē, Ivo pateikt nevar, taču, ja aicinās, grupa noteikti atbrauks.
— Cik ilgi gatavojāt savu pirmo albumu?
— Aptuveni gadu un trīs mēnešus. Pabeidzām pagājušā gada novembrī. Izdevām 21. decembrī.
— Kā radās ideja diska nosaukumam?
— Reiz no koncerta uz Rīgu braucām garām apdzīvotai vietai, kur ir milzīgs uzraksts “Nākotne” (apdzīvota vieta Jelgavas rajona Glūdas pagastā — aut.). Brauciens iegadījās laikā, kad tuvojās albuma izdošana, un mums vajadzēja izdomāt kaut ko intriģējošu. Tā arī nolēmām, ka disku sauksim “Nākotne”.
— Kāds ir izvēles pamatojums?
— “Nākotne” tāpēc, ka albumā visas dziesmas, izņemot divas manas — pagājušā un šīgada “Eirovīzijas” dziesmas, ir “klasika”. Tikai aranžētas popmūzikas stilā. Tātad mūsu ierakstītās dziesmas ir pasaules klasiskās mūzikas nākotne.
— Šobrīd arī raksti dziesmas?
— Jā, rakstu. Pie sava sintezatora.
— Ilgi strādāji ar “Eirovīzijas” dziesmu “Feelin” “?
— Patiesībā tas notika ļoti ātri, uzrakstīju to vienā vakarā.
— Ko ar “Feelin” ” gribi pateikt?
— Dziesma ir par jūtām. Par cilvēkiem. Ir tā, ka tu satiec kādu cilvēku pirmo reizi un jūti — nu kaut kas nav… Tāds dīvains cilvēks. Bet citreiz atkal satiec kādu svešu cilvēku, iepazīsties, un uzreiz ar viņu ir kontakts. Interesanti runāt, viss ir ideāli. Dziesma arī ir par šādiem foršiem cilvēkiem.
— “Eirovīzijas” finālā palikāt priekšpēdējie — devītie. Neesi sarūgtināts?
— Nē. Man patika. Esmu ļoti apmierināts, kā “PRego” sevi parādīja “Eirovīzijas” pasākumā. Latvijā ir četri lielie sarīkojumi: Mūzikas ierakstu gada balva, “Muzikālā banka”, “Eirovīzija” un “Radio SWH” tops, kuros, manuprāt, Latvijas mūziķiem jāpiedalās. Tāpēc šogad arī grupa “Cosmos” piedalījās “Eirovīzijā”. Mūziķi ir sapratuši, ka šie četri notikumi ir vienīgais veids, kā parādīt, cik daudz esi sasniedzis un ko vispār esi izdarījis.
— Plānojat nākamgad “Eirovīzijā” piedalīties atkal?
— To noteiks tā brīža izjūtas.
***
Vārds, uzvārds: Ivo Grīsniņš— Grīslis.
Vecums: 20 gadu.
Ģimene: neprecējies.
Izglītība: neklātienē studē Latvijas Kultūras koledžas svētku režisoru nodaļas 1. kursā.
Aizraušanās: mūzika. Grupas “PRego” dalībnieks kopš izveidošanas — aptuveni pusotru gadu.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.