“Daugava” Rīgas
lielveikalos
Daudznozaru kompānija “Daugava” atvērusi veikalu vienā no lielākajiem tirdzniecības centriem “Spice” Rīgā. Tuvākajās dienās jauns veikals durvis vērs arī tirdzniecības centrā “Origo”, kā arī Ogrē, tirdzniecības centrā “Elvi”. Kopumā šogad plānots atklāt 10 jaunu tirdzniecības vietu.
Noskaidrota labākā maize
Lai noskaidrotu populārāko “Liepkalnu” maizes garšu pircēju vidū, uzņēmums jau otro reizi rīkoja pircēju aptauju. Pircēju vērtējumā lielāko atzinību un titulu “Liepkalnu gada maize 2011’’ saņem “Latviskā saldskābmaize ar sēklām un graudiem”, kas ieguvusi visvairāk pircēju balsu. Maizei uz iesaiņojuma janvārī un februārī tiks pievienota īpaša norāde — “Pircēju iecienītākā”.
Atsāk danču vakarus
Šodien pulksten 19 pēc ilgāka pārtraukuma Kokneses kultūras namā notiks danču vakars. Kā parasti, spēlēs “Skutelnieki”. Danču vakari Koknesē ir iecienīti, ka lustēties turp brauc pat no kaimiņnovadiem.
Grib kļūt par
“zvaigznēm”
Arī šogad apgāds “Zvaigzne ABC” rīko konkursu “Zvaigžņu klase”, kurā skolēniem jāveic gan teorētiskie, gan praktiskie uzdevumi. Konkursā piedalās arī Aizkraukles reģiona skolas. Pēc konkursa otrās kārtas 5. — 6. klases grupā 13. vietā 135 komandu vidū ar 206 punktiem ir Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 6.b klase, bet 7. — 9. klases grupā ar 199 punktiem
20. vietā pagaidām ir Daudzeses pamatskolas 7. klase. Šajā vecuma grupā konkursā piedalās 125 komandas.
Būvvaldi uztur
kopīgi
Kokneses novada dome apstiprinājusi Kokneses apvienotās pašvaldību būvvaldes izdevumu tāmi 2012. gadam. Aprēķināts, ka uzturēšanas izmaksas šogad varētu būt Ls 23 105. Būvvaldē apvienojušās Kokneses, Pļaviņu, Skrīveru, Jaunjelgavas un Neretas novada pašvaldības.
Izveidota sporta
komisija
Kokneses novada dome sporta darba koordinēšanai izveidoja sporta komisiju. Tajā darbosies Ēriks Cīrulis (kultūras, izglītības, sporta un sabiedrisko lietu pastāvīgās komitejas priekšsēdētājs), Jānis Dzenis (komitejas loceklis), Dzintars Greļs (sporta darba organizators Iršu pagasta pārvaldē), sporta entuziasts Juris Keišs, Brigita Krauze (Aizkraukles novada sporta skolas direktore), Guntars Rudmiezis (sporta biedrības “Koknesis” valdes priekšsēdētājs), Jurijs Tomaševskis (sporta darba organizators Bebru pagastā) un Arvīds Vītols (pašvaldības aģentūras “Kokneses sporta centrs” direktors). Lai uzlabotu sporta centra darbu, plānots iekārtot ierosinājumu žurnālu.
Atbalsta
sportistes
Neretas novada dome materiāli atbalsta sportistes, kuras turpina mācības Murjāņu sporta ģimnāzijā. Madarai Raupai piešķirts Ls 150, Agijai Sidorovai — Ls 30.
Īsumā
00:01
27.01.2012
35