Otrdiena, 10. februāris
Paulīne, Paula, Jasmīna
weather-icon
+-14° C, vējš 1.06 m/s, D vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Īsumā

Kandidāti jau “spieto”
Vakar Skrīveros bija ieradies labklājības ministrs Uldis Augulis. Viņš tikās ar pašvaldības vadību un interesējās par sociālo pakalpojumu sniegšanu novadā. Ar skrīveriešiem ministrs tikās Skrīveru novada sociālā dienesta telpās. Naivi domāt, ka tā ir tikai amatpersonas dienesta vizīte — Uldis Augulis Zaļo un Zemnieku savienības sarakstā kandidē 10. Saeimas vēlēšanām un tieši Zemgales apgabalā. Tā ka pareizāk būtu to nosaukt par deputāta kandidāta tikšanos ar vēlētājiem, kura gan tā netika reklamēta.
Aizņemsies Valsts kasē
Aizkraukles novada dome nolēma Valsts kasē aizņemties 31 tūkstoti latu 20 gadiem ar triju gadu atlikto maksājumu, lai sagatavotu tehnisko pamatojumu projektam “Jaunceltnes ielas rekonstrukcija un tai pieguļošo teritoriju infrastruktūras sakārtošana”. Projektu paredzēts īstenot ar  Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.