Pārspēti rekordi
Svētdien Latvijā bija tik karsts, ka daudzviet, arī Skrīveros, pārspēti dienas karstuma rekordi. Viskarstākais laiks bijis Rēzeknē — +32,9 grādi, bet iepriekš tveicīgākajā 15. augustā Rēzeknē bija +28,4 grādi.
Rekordi pārspēti vēl 11 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu stacijās. Skrīveros bija +31,9 grādi.
Laimīgā svētdiena
Aizvadītajā svētdienā “Superbingo” TV spēle īpaši veiksmīga bija staburadzietim Aivaram Vindulim. “Lielo latu spēlē” otrpus TV ekrānam viņš izlozē laimēja 400 latu. Viņš ieguva arī iespēju piedalīties 33. nedēļas auditorijas spēlē. Savukārt “Laimīgā krēsla” spēlē laimēja kvītis, kuras pirktas Vecbebros, “Papardēs”, un a. s. “Preses apvienība” Pļaviņu kioskā, kas ir Stacijas laukumā.
Īsumā
00:01
17.08.2010
48